Manor House SPA

manor house picture1

Kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach to połączenie piękna arystokratycznych tradycji z luksusem współczesnego wypoczynku i relaksu.

Harmonia dawnych siedzib szlacheckich została wpisana w park z 300-letnim starodrzewem i pomnikami przyrody, stawami widokowymi oraz romantyczną architekturą ogrodową. Dzisiejszy kompleks pałacowo-parkowy w Chlewiskach z zabytkowymi Pałacem Odrowążów i Stajnią Platera, po pieczołowitej renowacji i rozbudowie o budynek Term Zamkowych i bezchlorowy basen, jest jednym z najlepszych obiektów hotelowych w kraju.

Łącząc wypoczynek, luksus, polskie tradycje ze strefą zdrowia, relaksu i rekreacji (Biowitalne SPA, basen z ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego wodą, stajnia koni, zabytkowy park, stawy, Witalna Wioska® SPA, Ogród Medytacji z Piramidą Horusa i Kamiennym Kręgiem Mocy), Manor House SPA odkrywa tajemnice przepływu energii i relatywizmu wartości duchowych.

Stworzyliśmy dla naszych Gości 59 indywidualnie zaprojektowanych pokoi z autorskim programem SPA w historycznych wnętrzach oraz jedyne w Polsce pokoje ofuro SPA. Manor House SPA to hotel dla dorosłych, ze specjalną ofertą dla alergików i wegan i najlepszym od lat holistycznym SPA w Polsce. Tu tradycja łączy się z luksusem, a przygoda z Wellness & SPA rozgrywa się na poziomie ciała, umysłu i ducha. 

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji