Gospodarstwo Sokole Ranczo

sokole ranczo

Zapraszamy do miejsca Sokole Ranczo, które stworzyliśmy z myślą o naszych gościach. Każdy kto tu przyjedzie będzie mógł nie tylko odpocząć, ale także poznać piękno jurajskiej przyrody, spędzić czas w towarzystwie ludzi i zwierząt. Niezwykła energia tego pięknego miejsca u podnóża Sokolich Gór, obecność koni, owiec, kóz i innych zwierząt powodują, że chce się tu być i wracać. Nieskażone środowisko, bogata flora i fauna gwarantują bardzo dobre warunki dla spokojnego i zdrowego wypoczynku.

Teren gospodarstwa obejmuje 20 hektarów łąk, lasów i alejek. Posiadamy obiekt szkoleniowo-gastronomiczny, w którym Panie kucharki rozpieszczą Państwa podniebienia podając dania regionalne – i nie tylko, sporządzane z warzyw i owoców, które sami uprawiamy w naszym ekologicznym ogrodzie i sadzie.
Wiata grillowa, z przydomową wędzarnią jest miejscem, w którym nasi Goście spędzają mnóstwo czasu, częstując się podawaną przez Gospodarzy swojską nalewką czy wędlinami własnej roboty.
Sokole Ranczo znajduje się na Szlaku Gospodarstw Edukacyjnych województwa śląskiego. Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia edukacyjne.

Posiadamy ponad 50 miejsc noclegowych - domki, pokoje i apartamenty, z których każdy charakteryzuje się niepowtarzalnym wnętrzem. Do Państwa dyspozycji są również nasze konie, które na swych grzbietach zabiorą Was na spacer po parku czy okolicznych lasach.

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji