ACTIV – ekologiczne meble z drewna

meble drewniane activProducent mebli drewnianych ACTIV to dynamicznie rozwijająca się firma należąca do Grupy Activ skupiającej trzy sektory: przemysł stoczniowy, jachtowy oraz produkcję wyposażenia. W naszej ofercie odnajdą Państwo wysokiej jakości meble drewniane, wykonane z najlepszych dostępnych materiałów. Gwarantujemy solidne wykończenie i trwałość wyrobów przez lata użytkowania.

Oprócz modeli katalogowych realizujemy również zamówienia indywidualne. Możliwość stworzenia umeblowania według własnego projektu to nowa oferta naszej firmy skierowana do najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie indywidualizm. W zgodzie z naturą - meble ekologiczne od ACTIV Zaletą naszych produktów jest fakt, iż są przyjazne środowisku. Wykorzystujemy naturalne materiały i surowce, ograniczając przy tym do minimum użycie komponentów trudnych w naturalnym rozkładzie i nienadających się do recyklingu.

Dzięki doświadczeniu w produkcji mebli domowych, przemysłowych oraz okrętowych jesteśmy w stanie spełnić największe wymagania klientów dostarczając ekologiczne meble w oczekiwanym przez nich standardzie.

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji