Hemplution – eko odzież z konopii

koszulka z konopi hrmplutionHemplution - producent odzieży i dodatków z tkanin i dzianin przędzonych ze 100% włókna konopi. Jesteśmy polską, rodzinną firmą z pięknego Olsztyna a nasze zainteresowania i działanie sięgają daleko poza granice naszego miasta i państwa gdyż dobro człowieka jest dla Nas nadrzędną wartością. Jednym z podstawowych składników cen naszych produktów jest najwyższej jakości materiał otrzymany w 100% z czystej konopi.

Jest to bardzo rzadki i wartościowy materiał, kupujemy go w kilogramach, dlatego też cena naszych produktów zależy od ich rozmiaru. KONOPNA REWOLUCJA Tak w wolnym tłumaczeniu brzmi nazwa Hemplution , będąca złożeniem słów Hemp /ang.konopie/ i Revolution /ang.rewolucja/.

Niewiele osób wie, że konopie są wykorzystywane przez człowieka od pradawnych czasów, a ich wszechstronne zastosowanie -m.in. w produkcji żywność, odzieży, lekarstw, paliw, materiałów budowlanych,celulozy i wielu innych- stawia konopie na pierwszym miejscu rankingu "najbardziej użytecznych roślin świata ". 100% EKO Konopie są roślinami w 100% ekologicznymi, a co z tym idzie wszystkie produkty uzyskiwane z konopi są przyjazne Naszemu zdrowiu i Naszej planecie.

Powrót człowieka do masowej uprawy konopi i wytwarzanie z niej ekologicznych produktów, będzie z pewnością Rewolucją dla ludzkości, dającą Nam szanse uratowania przed katastrofą ekologiczną Naszej Matki Ziemi. I w taką KONOPNĄ REWOLUCJĘ my jako Hemplution się zaangażowaliśmy. UCZCIWOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA To kolejne priorytety Naszego działania.

Stoimy w zdecydowanej opozycji w stosunku do wielu praktyk globalnych, bezdusznych korporacji i karteli finansowych, praktyk których podstawą i wykładnikiem jest system ukierunkowany na ilość, progres za wszelką cenę i pogoń za pieniądzem. Uważamy, że prawdziwą wartość niosą działania ( a co za tym idzie rezultaty ) podejmowane w zgodzie z innymi ludźmi oraz środowiskiem naturalnym, a Naszym celem jest współdziałanie a nie konkurowanie. www.hemplution.pl

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji