LPP S.A.

LPP LOGO RGBLPP SA W ciągu ponad 20 lat stworzyliśmy od podstaw największą w Europie Środkowo-Wschodniej, polską firmę produkującą odzież.

Jesteśmy społecznie odpowiedzialną, polską firmą rodzinną. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Ludzi ubranych w produkty naszych marek można spotkać już w 20 krajach Europy, Afryki i Azji, a liczba ta wciąż rośnie, a nasze sklepy on-line oraz salony stacjonarne co roku odwiedzają miliony klientów. Zarządzamy siecią około 1700 salonów i tworzymy miejsca pracy dla ponad 25 tys. pracowników w naszych biurach i strukturach sprzedaży, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Hamburgu, Szanghaju, Pradze, Moskwie, Kijowie i Budapeszcie.

Tylko w 2016 roku sprzedaliśmy ponad 140 milionów sztuk odzieży i akcesoriów, osiągając przychody w wysokości niemal 1,4 mld euro. Mamy świadomość wpływu, jaki globalny biznes odzieżowy wywiera na środowisko. Coraz więcej uwagi poświęcamy kwestiom związanym z poszanowaniem zasobów naturalnych na wszystkich etapach naszej działalności – od wyboru surowców, z których powstaje odzież marek LPP, poprzez sieć sprzedaży, aż po nasze biura i zaplecze logistyczne. Bawełna pozyskiwana i przetwarzana w sposób ekologiczny pozwala znacząco zmniejszać negatywny wpływ jej upraw na środowisko.

Wiemy, że już w procesie projektowania decydujemy o tym w jaki sposób produkowana będzie nasza odzież. Postanowiliśmy, że żaden projekt tworzony w naszej firmie nie będzie zakładał użycia futer naturalnych. Codziennie w biurach i sklepach LPP odbywają się dziesiątki operacji. Staramy się je usprawnić, także z myślą o środowisku. Mniej energii elektrycznej, więcej naturalnych rozwiązań i ciągła edukacja, zapewniają nam stałe zmniejszanie swojego negatywnego wpływu na środowisko.

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji