SYMBIO POLSKA S.A.

Logo symbio 300x222pxSYMBIO POLSKA S.A. produkuje i dystrybuuje żywność posiadającą certyfikaty ekologicznego pochodzenia. Owoce i warzywa uprawiane są metodami ekologicznymi tj. bez użycia środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych jak to się dzieje w gospodarstwach konwencjonalnych. Ekologiczne jaja pochodzą od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, bez zastosowania antybiotyków i hormonów wzrostu. W gospodarstwach ekologicznych niedozwolone jest stosowanie nasion oraz sadzonek roślin modyfikowanych genetycznie.

Żywność ekologiczna nie może również zawierać sztucznych substancji zapachowych, barwników ani konserwantów. Produkcja i dystrybucja certyfikowanej żywności ekologicznej poddawane jest kontroli i certyfikacji na każdym etapie, począwszy od gospodarstw ekologicznych, aby zapewnić najwyższą jakość produktów dla klientów detalicznych. Misją firmy jest kreowanie wizji życia zgodnego z naturą.

Działając w słusznym przekonaniu o konieczności promowania życia wespół i obok przyrody, wprowadzamy na rynek produkty naturalne, ekologiczne, wyłącznie najwyższej jakości. Pasja i entuzjazm, z jakimi podeszliśmy do promocji produktów organicznych, zapoczątkowały w regionie swoistą modę na ekologię, która przerodziła się w naturalny (i zdrowy) sposób na życie (zdrowe i z klasą).

Kreowana wizja polega na symbiozie ze środowiskiem naturalnym, przywracaniu równowagi pomiędzy industrialnym światem tworzonym przez człowieka a przyrodą, otrzymaną w darze od natury. Ta wizja zapewnia ochronę środowiska, umacnia więzi z naturą, pozwala na pełniejsze wykorzystanie jej bogactw. Receptura Symbio jest prosta: natura ofiarowała człowiekowi wszystko to, co najlepsze. Czerpiąc z niej, otrzymujemy zdrowie i witalność – bezpośrednio ze źródeł.

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji