EKO STUDENT SGH

ekostudentsghEKOstudent to tygodniowy festiwal, którego celem jest pokazanie pozytywów idei ekologicznych. Nieodłącznym elementem projektu jest EKOśniadanie, które pozwala studentom na spróbowanie zdrowych i smacznych posiłków, zachęcając ich do zmiany nawyków żywieniowych. Stałym elementem projektu jest również EKOlotek, podczas którego studenci przynoszą posegregowane odpady i dostają za to upominki.

Chcemy w ten sposób zachęcić ich do dbania o środowisko i poprzez zabawę budować ich świadomość ekologiczną. Dodatkowo organizujemy warsztaty, podczas których uczestnicy mogą nabyć nie tylko wiedzę teoretyczną na tematy związane z ekologią, ale również praktyczną, która sprawia, że mogą wykorzystywać wiedzę ekologiczną w życiu codziennym.

Nasz projekt zwraca uwagę na firmy, które angażują się w ideę społecznej odpowiedzialności biznesu, pokazując w ten sposób wpływ ekologii na współczesny biznes. Podczas naszych warsztatów poruszany zagadnienia związane z biznesem, starając się w ten sposób dotrzymać kroku obecnym trendom.

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji